Yağmur İndirme Sistemi

Yağmur indirme sistemi günümüzde tüm çatılarda kullanılmaktadır. Günümüzdeki çatıların hem dayanıklı olması ve suyun malzemeler üzerinde etki etmesine engel olmak için kesinlikle kullanılması gereken bir sistemdir. Firmamızın bu konudaki bayilikleri şöyledir. VMZIC, NİCOOL, GALPAN firmalar ile bu sistemi en profesyonel şekilde yapmaktadır.Yağmur olukları alanında en iyi firmalar ile hizmet vermekteyiz.

Pluviazinc - Yağmur suyu indirme sistemleri : Sistemi içeren tüm parça ve aksesuarlar özel paketli ambalajı ile teslim edilir: oluk, gizli kelepçe, sonlandırma kapağı, köşe dönüş aksesuarı, iniş bağlantı elemanı, iniş borusu, gider bağlantı elemanı vb.

Avantajlar : Tüm borular iç içe geçmelidir,
Su akış ve boşaltım hızı yüksektir,
Kendi kendine kilitlenen gizli kelepçeler vardır,
VMZINC patinalı yüzey alternatifleri vardır,
Gizli askı ve bağlantı elemanları vardır,
Hızlı & kolay kurulum imkanı vardır.

Yağmur İndirme Sistemi

Yağmur İndirme Sistemi

Yağmur indirme sistemleri, daire kesitli, kutu kesitli oluklar ve borular ile desteklenmektedir. 500’den fazla çeşit parça ile oluşan bu sistem çatınıza en uygun malzemeler ile gerçekleştirilmektedir. Yağmur indirme sistemleri hem sağlam hem de garantili bir sistem olmakla beraber güvenilir bir firma tarafından yapıldığı taktirde uzun yıllarca kullanılabilen bir sistemdir.