PİLOT AÇILIM ÇATI PENCERESİ

Kendinize yeni alanlar oluşturun


Velux pivot açılım çatı pencereleri ile rahat ve pratik bir kullanım sağlayabilirsiniz. Bu üründe açma ve kapama kollarını pencerenin üst alanına ekleyerek, pencereyi açıp kapatma işleminde çok az bir alan kaplayarak harika bir tasarım gerçekleştirdik.


Konforlu kullanım
Üstte bulunan açma-kapama kolları ile pencereyi kolaylıkla açma ve kapamanızı sağlarken, bara entegre havalandırma kapağı sayesinde pencereniz kapalıyken dahi odanızı havalandırmanız mümkündür. Pencereyi 180 derece döndürerek kilitli konuma getirdiğinizde, dış camı kolaylıkla temizleyebilmeniz için iki eliniz de serbest kalacaktır.

Güvenlik
Çocuklarımızın güvenliği bizim için her şeyden önemli ve değerlidir. VELUX çatı pencerelerinin üstte bulunan açma-kapama barı çocukların erişebileceği seviyeden daha yüksekte bulunur. Bununla birlikte, oyun alanı pencerenin tam altında olsa dahi pencerenin üst kısmına yerleştirilmiş olan kol yetişkinler tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Farklı seçenekler
Tüm VELUX çatı pencereleri İskandinav çamından üretilir. Beyazdan vazgeçmek istemiyenler için ahşap üzeri beyaz poliüretan kaplama çeşitler de mevcuttur.

 

 PİLOT AÇILIM ÇATI PENCERESİ
Yıldırım Yalıtım Maske
PİLOT AÇILIM ÇATI PENCERESİ