YALTEKS YALITIM

Yalteks Yalıtım Malzemeleri 1988 yılında kurulmuş  ve kendi alanında sürekli kendinden söz ettiren yalıtım malzemeleri sektörünün en önce ve köklü firmalarında biridir. Firmamız 23.000 m2’lik Gebze’de üretim tesisleri olan alanında öncü firma Yalteks Yalıtım Malzemeleri ile yıllardır işbirliği içindedir. Tüm yalıtım işlerimizde Yalteks Yalıtım’ın ürünleri kullanılmaktadır.
Firmamızın özellikle bu ürünleri tercih etmesinin en önemli nedenleri arasında sağlamlık ve uzun yıllar dayanaklığıdır. Yalıtım malzemelerindeki başarılı çalışmaları ile müşterileri her zaman memnun etmiştir. Bu nedenle firmamız tarafından da taktirle karşılanmaktadır.
Yalteks Yalıtım Malzemeleri, yalıtım sektöründeki gelişmeleri de göz ardı etmemiştir. 2008 yılında yeni yalıtımlarıyla polimer bitümlü su yalıtım örtülerinde taşıyıcı madde olarak kullanılan poliester keçe üretimine de başlamıştır. Sektördeki tüm yenilikle anında kendi bünyesinde kullanan ve sağladığı tüm ürünlerde uzun yıllar garanti veren Yalteks Yalıtım Malzemeleri güvenli kullanılmaktadır.

Yalteks Yalıtım Malzemeleri

 YALTEKS YALITIM
Yıldırım Yalıtım Maske
YALTEKS YALITIM