BAŞAK KİREMİT

Başak Kiremit 1969 yılında Bursa’da kurulmuş alanında en öncü markalardan biridir. Kaliteli ve garantili ürünleri ile günümüzde en tercih edilen çatı kiremitleri firmalarının arasında gelmektedir. Müşterilerine üstün destek hizmetiyle de övünülen Başak Kiremit, son yıllardaki çatı teknolojilerine de ayak uydurmaktadır. Bunun yanı sıra binlerce çalışanı ile de sürekli üretim halinde olan Başak Kiremit, istenilen malzemeleri anında üretmektedir.
Firmamız yıllardır Başak Kiremit ile çatı sistemleri alanında ortak hareket etmektedir. Çatı kiremit sistemlerinde sağlamlığı ve güvenilirliği nedeniyle tercih ettiğiniz Başak Kiremit’i tüm müşterilerimize rahatlıkla tavsiye etmekteyiz.
Başak Kiremit, çatılardaki eğimleri dikkate alarak tüm kiremit ürünlerini bu sisteme göre ürütmektedir. Bu nedenle üç ve dört yollu bağlantı parçaları, sonlandırma parçaları ve çatı havalandırma parçalarını tüm ürünlerde kullanmaktadır. Bu sayede tamamen sorunsuz bir çatı olmaktadır. Firmamızın en önemli  tercihlerinden biri olan sebeplerden biri de tüm ürünlerin Başak Kiremit garantisi altında olmasıdır.
Siz de sağlam, garanti ve uzun yıllar dayanıklı bir çatı istiyorsanız bir an önce bizimle irtibata geçiniz.

BAŞAK KİREMİT ÜRÜNLERİ